TRAVABON light (STOKO PRELABO) chrání pokožku před silným znečištěním silně ulpívajícími bezvodými, suchými nebo olejovými nečistotami. Vodorozpustná mast bez silikonu, tuku a pigmentů s alantoinem a glyzerinem,se špínu vázajícími emulgátory a pokožku ochraňující látkou EUCORIOL, parfémovaná. Balení 250ml tuby a 2000ml měkké láhve

 

TRAVABON classic (Travabon (S)) chrání před olejovými a vodonerozpustnými prac. látkami – oleje, laky,kov.prach, rez. Zvýšený účinek dík ochanným pigmentům. Vodorozpustná mast – suspenze bez silikonu a tuků se spec. špínu vázajícími emulgátory, parfémovaná.
Balení 100ml tuby a 1000ml měkké láhve - Travabon S

 

TRAVABON speciál  (Arretil) spec. produkt chrání před pryskyřicemi a organickými rozpouštědly ale i oleji a tuky. Zvýšený účinek dík ochranným pigmentů.Vodorozpustná mast (emulze O/V) nemastící, nesilikonová. Balení 100ml tuby a 1000ml měkké láhve


STOKODERM Aqua (Stoko Protect+) chrání při práci s vodnými roztoky, emulzemi, suspenzemi apod. Stabilizuje, regeneruje a posiluje kožní bariéru. S aktivním komplexem z Bisabololu a heřmánku. Použití: chladící a obráběcí emulze, barviva, kyseliny, louhy, soli, čistící a dezinfekční prostředky, cement, vápno, hnojiva, ale i při nošení neprodyšných   ochranných pomůcek. Měkký krém, lehce mastný.
Balení 100ml tuby a 1000ml měkké láhve


STOKODERM foot care  (Stoko foot care) proti pocení, měknutí kůže a tvorbě plísní při nošení holínek a neprodyšné obuvi. Alkoholický roztok s obsahem eterických, desodoračních olejů, EUCORIOLU, antimikrobiální.

 

 

STOKODERM 4v1 (Stokoderm 4) univerzální ochrana při střídavých prac.podmínkách (vodné i nevodné nečistoty). Velmi dobře se vstřebává a vytváří ochranný film. Výborná kožní snášenlivost. Neobsahuje silikon. Parfémovaný.
Balení 100 ml tuby a 1000ml měkké láhveSTOKO PROGEL  chrání při nošení ochr. rukavic, redukuje otisky prstů a zlepšuje úchopovou citlivost rukou. Chrání proti bakteriím, virům a plísním. Neparfémovaný gel, s obsahem alkoholu, heřmánku, pantenolu a glycerínu.
Balení 100ml lahvičky, 500ml láhve s pumpičkou a 1000ml měkké láhve..          


                              

STOKODERM glove & grip (Stoko Emulsion) chrání proti měknutí pokožky při práci ve vlhku a při nošení ochranných pomůcek. ZPEVŇUJE pokožku proti mechanickému zatížení, usnadňuje čištění od barviv. Slabě mastné pleťové mléko (emulze O/V), nesilikonové s ochrannou látkou   EUCORIOL.Parfémované i bez parfému.
Balení 250ml plastové láhve a 1000ml 

 

STOKO UV 30 kompletní ochrana proti slunečnímu záření a při sváření ( UV-B 30, UV-A 10) Chrání i proti UV-C.  Vodoodolný krém (emulze olej ve vodě). Obsahuje glyzerin,   alantoin, vitamin E a kreatin.