ESTESOL Premium (Praecutan Plus) tekutý čistící gel s vysoce účinnou čistící silou pro silně namáhanou, citlivou a podrážděnou pokožku. Tekutý prostředek bez konzervačních látek a barviv. pH nastavené na lidskou pokožku. Neobsahuje mýdlo. Parfémovaný.
Balení 250ml plast. láhve a 2000ml měkké láhve.

 

SOLOPOL classic (Solopol) čistič rukou s obsahem abraziva pro silná znečištění. Např.: oleje, tuky,rez, grafit, kovový prach, šmír. PASTA s čistícím systemem STOKOPON (přír.olej a tenzid), biolog. odbouratelným abrazivem ASTAPON a ochrannou látkou EUCORNOL. pH nastaveno dle pokožky. Neobsahuje mýdlo ani rozpouštědla.
Balení 250ml tuby a 2000ml měkké láhve


SOLOPOL strong (Krestopol) čistič rukou s abrazivem pro extrémní znečištění. Např.: oleje, tuky, rez, kovový prach, šmír. Pasta se systémem STOKOPON, biolog. odbouratelným abrazivem ASTAPON a ochrannou látkou EUCORNOL, pH nastaveno dle pokožky. Neobsahuje mýdlo ani rozpouštědla.
Balení 250ml tuby a 2000ml měkké láhve

 

KRESTO paint liquid (Slig) speciální čistič rukou pro silně ulpívající nečistoty. Např.: olejové barvy, laky, pryskyřice a lepidla. Tekutý, parfémovaný čistič s obsahem rozpouštědla. Neobsahuje abrazivum, mýdlo ani konzervační přísady. 
Balení 250ml plastová láhev a 1000ml (tvrdá) láhev

 

KRESTO paint (Slig spezial) speciální čistič rukou pro silně ulpívající nečistoty. Např.: olejové barvy, laky, pryskyřice a lepidla. Pasta s biologicky odbouratelným abrazivem ASTAPON, parfémovaná, s obsahem rozpouštědla, bez konzervantů a mýdla.
Balení 250ml tuba a 2000ml měkká láhev

 

KRESTO bitumen (Cupran) speciální čistič rukou pro silně ulpívající nečistoty. Např.: asfalt, olejové barvy, laky, pryskyřice a lepidla. TEKUTÝ čistič obsahující rozpouštědlo. Bez konzervantů.
Balení 250ml plast. láhev a 900 ml (tvrdá) láhev

 


KRESTO classic
(Kresto) speciální čistič rukou pro extrémní znečištění. Např.: oleje, tuky, rez, kovový prach, šmír. Pasta s biologicky odbouratelným abrazivem a rozpouštědlem a ochrannou látkou EUCORNOL, neobsahuje mýdlo a pH je nastaveno dle pokožky.
Balení 250 ml tuba a 2000ml měkká láhev.

 

KRESTO colour (Reduran spezial) speciální čistič rukou od barviv redukovatelných v alkal. pH. Např.: anilínová a azobarviva, tiskací a kopírovací barvy, ovocná a zeleninová barviva. Pasta se spec. čistícím systémem a biol. odbouratelným abrazivem a redukčním prostředkem. Parfémovaná, bez konzervantů.
Balení 250ml tuba a 2000ml měkká láhev

 

KRESTO KWIK WIPES kapesníčky k jemnému odstranění silných znečištění bez použití vody. Např.: oleje, tuky, šmír, rez. Navlhčené, parfémované kapesníčky s vysokou schopností pojmout nečistoty. Obsahuje rozpouštědlo.
Balení 10 ks v uzaviratelném sáčku (26,5x17,5cm) a 70 ks v kyblíčku (26x30cm)

 

STOKOSEPT GEL gel pro čištění rukou bez vody. Proti bakteriím, virům, houbám. Redukuje zárodky na 99.999%. Potlačuje cizí pachy na pokožce.S osvěžujícím účinkem. Neobsahuje mýdlo, barviva ani parfémy. S obsahem alkoholu.
Balení 50ml lahvičky a 1000ml měkké láhve.

 

STOKOSEPT WASH hygienicky odstraňuje tuky, bílkoviny, bakterie, viry, houby. Pro mytí rukou. Redukuje zárodky na 99,97%. TEKUTÝ čistič s obsahem alkoholu. Neobsahuje barviva, mýdlo ani parfémy.
Balení 250ml plast.láhve a 2000ml měkké láhve